BARdzo bardzo

BARdzo bardzo to klub muzyczny mieszczący się w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej 11. Stworzyliśmy to miejsce z pasji, którą realizujemy tworząc bogate kalendarium wydarzeń: koncerty, jamy muzyczne, spotkania oraz imprezy klubowe.

BURLESKA

Neon Burlesque Summer Finish.

Details

Typ: closed
Liczba gości: 200

Neon Burlesque

Specjalnie na waszą prośbę kolejny raz przestrzeń BARdzo bardzo wypełni muzyka, taniec i wspaniała atmosfera Neon Burlesque.

Wokalistki i tancerki estradowej grupy Show Burlesque Dance zapraszają! Zobaczcie wysmakowane show w klimatach kobiecych stylów tanecznych i burleski od High Heels przez Sexy Dance, aż po Pole Dance. Nasze wydarzenia wyróżnia absolutnie zjawiskowy i kokieteryjny wokal na żywo i konferansjerka prowadzona przez uczestniczki grupy. Show podzielone jest na 3 części. Na każdy z wieczorów przygotowywane są inne stylizacje i numery, a jest z czego wybierać.

Na ten przedostatni wieczór sierpnia artystki przygotowały repertuar, który określają tak: „Tym razem będziemy Winne i będziemy Czarować!” Zastanawiacie się cóż to może oznaczać? Już dziś kupcie bilety i sprawdźcie!

Sumer Show to podróż po epokach wraz z Divami stulecia. Od paryskiego Moulin Rouge po amerykańskie musicale i polskie tanga.

BARdzo, bardzo wyjątkowa inicjatywa!

Bilety

Bilety w cenie 45 zł nabyć można poprzez portale biletowe:

lub wpłacając kwotę 45 zł przelewem na konto: EUROKONTO NET (wpisujemy nazwisko na listę) 86 1240 2887 1111 0010 2682 9255

W dniu wydarzenia bilety można nabyć na bramce w cenie 55 zł