BARdzo bardzo

BARdzo bardzo to klub muzyczny mieszczący się w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej 11. Stworzyliśmy to miejsce z pasji, którą realizujemy tworząc bogate kalendarium wydarzeń: koncerty, jamy muzyczne, spotkania oraz imprezy klubowe.

KONCERT

Cassia [UK].

Details

Typ: open
Liczba gości: 200

Koncert

Powiew tropikalnego indie popu, Cassia, wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Grupa, łącząca chwytliwe gitarowe riffy i pełen pozytywnej energii przekaz, przyjedzie do Warszawy z debiutanckim albumem „Replica”. Ten wielobarwny brzmieniowo koncert odbędzie się już 10 września w warszawskim BARdzo Bardzo.

Zespół, choć dopiero debiutuje, może pochwalić się już wieloma sukcesami. Wyprzedana trasa po Wielkiej Brytanii, kilkumilionowe streamy singla „100 Times Over”, czy zbliżające się tournée, obejmujące letnie festiwale, to najważniejsze z nich. W swojej twórczości nie uciekają od porównań do Foals, Beirut, czy Vampire Weekend. Wśród swoich największych inspiracji wskazują ikony americany, Paula Simona, czy afrojazzu – Felę Kuti czy Ebo Taylora.

Taka mieszanka wpływów składa się na ogromną dawkę tanecznych i egzotycznych brzmień. Naturalnie płynąca z ich wnętrza kombinacja beztroskich tekstów, radosnych melodii i wciągających refrenów, sprawia, że Cassia jest obecnie jednym z najjaśniejszych brytyjskich młodych talentów. Zaraźliwy entuzjazm ich muzyki przekłada się na pełne energii koncerty, o czym świadczy miejsce w pierwszej piątce najlepszych live actów, wyłanianych przez brytyjskie stowarzyszenie AIM.

Cassia przyjedzie 10 września po raz pierwszy do Polski. Trio wystąpi ze swoim debiutanckim albumem, „Replica”, którego premiera była 5 kwietnia 2019.

Bilety w cenie 49 zł są dostępne za pośrednictwem fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl, empikbilety.pl oraz we wszystkich sklepach sieci Empik.

BILETY/TICKETS:
fource.pl: https://bit.ly/2HSOeG9
GoOut.pl: https://bit.ly/2OLhmzS
Eventim.pl: https://bit.ly/2K1JKi8
Ticketmaster.pl: https://bit.ly/2VhcTae
Biletomat.pl: https://bit.ly/2YUjxpo
Going.pl: https://bit.ly/2I8U2dQ
Wszystkie Empiki

British tropical indie pop band – Cassia – is coming to Poland for the first time. Trio who is compared to Foals or Vampire Weekend, after series of sold out shows across Europe, will perform at BARdzo Bardzo ion Warsaw. Tickets for 49zł are available via fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl, empikbilety.pl and all Empik stores.