BARdzo bardzo

BARdzo bardzo to klub muzyczny mieszczący się w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej 11. Stworzyliśmy to miejsce z pasji, którą realizujemy tworząc bogate kalendarium wydarzeń: koncerty, jamy muzyczne, spotkania oraz imprezy klubowe.

Image Alt

Współpraca.

zapraszamy

Współpraca z BARdzo bardzo.

BARdzo bardzo to wyjątkowa przestrzeń usytuowana w samym sercu Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 11. Charakterystyczny dla lokalu długi bar, duży wybór alkoholi oraz atrakcyjne wydarzenia – koncerty, imprezy, jamy muzyczne to wszystko sprawia, że BARdzo bardzo jest miejscem spotkań wielu osób. Nasz lokal mieści dwieście osób, dysponujemy stoma miejscami siedzącymi. W lokalu znajduje się szatnia. Na wybrane wydarzenia istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Szukasz miejsca na swoje wydarzenie? Dobrze trafiłeś!

Bez względu na to, jakiego typu event Ciebie interesuje – my pomożemy zorganizować Ci go od koncepcji po realizację. Pomożemy Ci dobrać oprawę muzyczną dopasowaną do tematu imprezy, zaproponujemy menu dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb. Zachęcamy do organizowania w BARdzo bardzo: wydarzeń specjalnych, imprez firmowych, szkoleń, przyjęć okolicznościowych.

Kontakt

dla klientów biznesowych

Adam Bruszewski • bardzobardzo.pl • email: barbardzobardzo@gmail.com • tel. +48 797 600 111